Vitajte na stránke

2012 - Sekcia LRU - Mucha

06.02.2012 00:04

Termínový kalendár pre rok 2012

 

sekcia LRU – mucha

 

 

A. MEDZINÁRODNÉ

DÁTUM

PRETEK

MIESTO

GARANT

ÚČASŤ

4.-10.6.2012

MS seniori

Slovinsko

 

Repre.A

 

13.-20.5.

ME seniori

Portugalsko

 

Repre.B

9.-14.7.2012

MS juniori

Francúzko

 

Repre.A

 

B. CELOŠTÁTNE – POSTUPOVÉ

DÁTUM

PRETEK

MIESTO

GARANT

ROZHODCOVIA

 I. liga

23.-24.6.

Jar

Žilina - Rajčianka

 

Janda, Procházka, Žatka

25.-26.8.

Jeseň

Sp.Belá - Poprad

 

Janda, Balaďa, Popovič

II. liga

23.-24.6.

Jar

Ružomberok - Váh

 

Piterka, Mirjanský

25.-26.8.

Jeseň

Kežmarok - Poprad

 

Mirjanský, Piterka

Divízia sk. A

9.6.-10.6.

Jar

Púchov/P.Bystrica-Váh

 

Milan Bajzík, Žiak Milan

1.-2.9.

Jeseň

Trstená - Orava

 

Piterka, Mirjanský

Divízia sk. B

16.-17.6.

Jar

Gelnica - Hnilec

 

Majkut, Balaďa

1.-2.9.

Jeseň

Sp.Nová Ves- Hornád

 

Polák, Popovič

Majstrovstvá SR

2.-3.6.

MSR juniori

L Mikuláš - Váh

 

Janda, Kordoš, 

7.-8.7.

MSR muži

Marin - Turiec

 

Bajzík, Mirjanský, Kordoš

22.-23.9

Náhradný termín dlhodobých súťaží, kvalifikácia na 2013

 

 

 

 

C. INÉ

DÁTUM

PRETEK

MIESTO

GARANT

ROZHODCA

21.-22.4.

Kežmarská Zlatná

Kežmarok - rybn. Zlatná

 

 

Polák Ján

 

5.5.

Kysucká muška

KNM - Kysuca

 

 

Žatka Václav

 

12.5.

Memoriál J. Krónera

Pov.Bystr.- Rybn.-Váh

 

 

Bajzík Milan

 

19.5.

Petrov Pohár

Košice - Hornád

 

 

Balaďa Karol

 

20.5.

Podvihorlat. jalec

Humenné - Laborec

 

 

Balaďa Karol

 

21.7.

Racionál

Žilina - Rajčianka

 

 

Mirjanský Peter

 

11.8.

Oravská muška

D.Kubín - Orava

 

 

Žatka Václav

12.8.

Oravský Lipeň 0-tý ročník

Trstená - Orava

 

 

Žatka Václav

18.8.

Liptovský lipeň

L.Mikuláš - Váh

 

 

Ing.Janda Jozef

19.8.

Ľubovnianska muška

St.Ľubovňa - Poprad

 

 

Šíma Ján

8.9.

Banskobystrická muška

B.Bystrica - Hron

 

 

Bajzík Milan

9.9.

Martinská muška

Martin - Turiec

 

 

Mirjanský Peter

15.9.

Podtatranský pstruh

Svit - Poprad

 

 

Balaďa Karol

13.10.

Dubník

Stará Turá

 

 

Dermek Ján

(28.7.)

Podolínska 15-tka

Poprad

 

Balaďa Karol

 

Vyhľadávanie

Kontakt

SRZ Rozhodcovia

Novinky

23.05.2019 19:00

Termínový kalendár 2019

Zverejnený termínový kalendár postupových súťaží pre rok 2019 s nasadením...
23.05.2019 18:57

RT 2019

Zverejnené výsledky RT 2019 po 1.a 2.kole
20.05.2019 16:37

LRU Feeder

Zverejnené výsledky 1.liga LRU feeder po 1.a 2.kole 2019
20.05.2019 16:35

LRU Plávaná

Zverejnené výsleky Liga mládeže LRU plávaná 2019
19.05.2019 18:43

LRU Feeder

Zverejnené výsledky 2. ligy LRU feeder po 1. a 2.kole 2019