Vitajte na stránke
2012 - Sekcia LRU - Prívlač
Termínový kalendár na rok 2 0 1 2
LRU-Prívlač
A. MEDZINÁRODNÉ |
||||
DÁTUM |
PRETEK |
MIESTO |
ÚČASŤ |
GARANT RADY |
22.-27.5. |
MS národov |
Poľsko |
|
|
15.-16.9. |
Medzinár. majstrovstvá ČR juniorov |
Berounka -Krivoklát |
|
|
15.-16.9. |
Medzinár. majstrovstvá ČR |
Otava 4 - Tábor |
|
|
B.CELOŠTÁTNE – POSTUPOVÉ |
||||
DÁTUM |
PRETEK |
MIESTO |
ROZHODCA |
|
|
I. liga |
|
|
|
12.-13.5. |
1. dvojkolo |
Poprad -Svit |
Supák, Hupková, Dzurišová |
|
16.-17.6. |
2. dvojkolo |
Rajčianka, Kysuca -Žilina |
Hruška,Meszáros, Supák |
|
25.-26.8. |
3. dvojkolo |
Hron - Želiezovce |
Supák, Mészaros, Hruška |
|
|
|
|
|
|
|
II. liga |
|
|
|
26.-27.5. |
1. dvojkolo |
Váh, Revúca - Ružomberok |
Piterka, Mirjanský, Seleši |
|
18.-19.8. |
2. dvojkolo |
Poprad - Kežmarok |
Polák,Balaďa, Kordoš |
|
8.-9.9. |
3. dvojkolo |
Hron - Zvolen |
Hruška,Supák, Mészáros |
|
|
|
|
|
|
|
Divízia |
|
|
|
23.-24.6. |
1. dvojkolo |
Váh - Hlohovec |
Dermek, Žiak Mário |
|
15.-16.9. |
2. dvojkolo |
Žitnoostrovské priesakové kanály – V.Meder |
Dermek, Mészaros |
|
|
|
|
|
|
|
Juniori |
|
|
|
21.4. |
1. kolo |
Striebornica
|
Hupková, Hupka, Procházka |
|
1.9. |
2. kolo |
Čierna voda -Senec |
Dermek, Žiak Milan |
|
MAJSTROVSTVÁ SR |
||||
7.-8.7. |
M SR seniorov |
Nitra -Partizánske |
Supák, Hupka, Hupková |
|
30.6.-1.7. |
M SR juniorov a kadetov |
Váh – Drahovce U 10 a U 14 iba jeden deň |
Procházka, Hupková |
|
Pohárové preteky |
|
|
||
14.4. |
Pohár Striebornica |
Striebornica |
Mészaros |
|
21.7. |
Memoriál J. Čičmana |
Kysuca- Kys. N. Mesto |
|
|
11.8. |
Prešovský jalec |
Torysa- Prešov |
|
|
29.9. |
Púchovský pstruh |
Hoštiná- Púchov |
|
|
27.10. |
Tureňský ostriež |
Čierna voda- Tureň |
|
|
20.10. |
Pohár Čerenca |
Čerenec- Vrbové |
Nebodovaný pretek |
|
Iné akcie |
||||
20.-23.9. |
Stretnutie prívlačiarov |
Gabčíkovo |
5. ročník |
|
30.6.-1.7. |
Boat Cup Tour |
Zemplínska Šírava |
|
|
22.-23.9. |
Boat Cup Tour |
Oravská priehrada |
|
|
Novinky
—————
—————
—————
—————