Vitajte na stránke

2012 - Sekcia LRU - Prívlač

07.02.2012 00:06

 

Termínový kalendár na rok 2 0 1 2  

 LRU-Prívlač 

 

A. MEDZINÁRODNÉ

DÁTUM

PRETEK

MIESTO

ÚČASŤ

GARANT

RADY

22.-27.5.

MS národov

Poľsko

 

 

15.-16.9.

Medzinár. majstrovstvá ČR juniorov

Berounka -Krivoklát

 

 

15.-16.9.

Medzinár. majstrovstvá ČR

Otava 4 - Tábor

 

 

 

 

B.CELOŠTÁTNE – POSTUPOVÉ

DÁTUM

PRETEK

MIESTO

ROZHODCA

 

 

I. liga

 

 

 

12.-13.5.

1. dvojkolo

Poprad -Svit

Supák, Hupková, Dzurišová

 

16.-17.6.

2. dvojkolo

Rajčianka, Kysuca -Žilina

Hruška,Meszáros, Supák

 

25.-26.8.

3. dvojkolo

Hron - Želiezovce

Supák, Mészaros, Hruška

 

 

 

 

 

 

 

II. liga

 

 

 

26.-27.5.

1. dvojkolo

Váh, Revúca - Ružomberok

Piterka, Mirjanský, Seleši

 

18.-19.8.

2. dvojkolo

Poprad - Kežmarok

Polák,Balaďa, Kordoš

 

8.-9.9.

3. dvojkolo

Hron - Zvolen

Hruška,Supák, Mészáros

 

 

 

 

 

 

 

Divízia

 

 

 

23.-24.6.

1. dvojkolo

Váh - Hlohovec

Dermek, Žiak Mário

 

15.-16.9.

2. dvojkolo

Žitnoostrovské priesakové kanály – V.Meder

Dermek, Mészaros

 

 

 

 

 

 

 

Juniori

 

 

 

21.4.

1. kolo

Striebornica

 

Hupková, Hupka, Procházka

 

1.9.

2. kolo

Čierna voda -Senec

Dermek, Žiak Milan

 

 

MAJSTROVSTVÁ SR

7.-8.7.

M SR seniorov

Nitra -Partizánske

Supák, Hupka, Hupková

 

30.6.-1.7.

M SR juniorov a kadetov

Váh – Drahovce

U 10 a U 14 iba jeden deň

Procházka, Hupková

 

 

Pohárové preteky

 

 

14.4.

Pohár Striebornica

Striebornica

Mészaros

 

21.7.

Memoriál J. Čičmana

Kysuca- Kys. N. Mesto

 

 

11.8.

Prešovský jalec

Torysa- Prešov

 

 

29.9.

Púchovský pstruh

Hoštiná- Púchov

 

 

27.10.

Tureňský ostriež

Čierna voda- Tureň

 

 

20.10.

Pohár Čerenca

Čerenec- Vrbové

Nebodovaný pretek

 

 

Iné akcie

20.-23.9.

Stretnutie prívlačiarov

Gabčíkovo

5. ročník

 

30.6.-1.7.

Boat Cup Tour

Zemplínska Šírava

 

 

22.-23.9.

Boat Cup Tour

Oravská priehrada

 

 

 

 

Vyhľadávanie

Kontakt

SRZ Rozhodcovia

Novinky

23.05.2019 19:00

Termínový kalendár 2019

Zverejnený termínový kalendár postupových súťaží pre rok 2019 s nasadením...
23.05.2019 18:57

RT 2019

Zverejnené výsledky RT 2019 po 1.a 2.kole
20.05.2019 16:37

LRU Feeder

Zverejnené výsledky 1.liga LRU feeder po 1.a 2.kole 2019
20.05.2019 16:35

LRU Plávaná

Zverejnené výsleky Liga mládeže LRU plávaná 2019
19.05.2019 18:43

LRU Feeder

Zverejnené výsledky 2. ligy LRU feeder po 1. a 2.kole 2019