Vitajte na stránke

2011 - Sekcia LRU - Prívlač

13.03.2011 15:07

 

Termínový kalendár súťaži LRU - Prívlač r. 2011

 

 

A. MEDZINÁRODNÉ

DÁTUM PRETEK MIESTO GARANT ÚČASŤ
1.-4.9. MS národov Taliansko    
25.-26.6. MM ČR juniorov Česko- Týn n./Vltavou    
8.-9.10. MM ČR seniorov Česko    

 

B. CELOŠTÁTNE – POSTUPOVÉ

DÁTUM PRETEK MIESTO GARANT ROZHODCOVIA
 
I. liga
28.-29.5. 1. dvojkolo Vranov – Ladomierka Sámela Balaďa, Varchola, Majkut
18.-19.6. 2. dvojkolo Trenčín - Vlára, Váh Rusiňák Hruška,
Hupka, Hupková
2.-3.7. 3. dvojkolo L. Mikuláš – Váh Těšický Petruš, Hupková, Mészáros
 
II. liga
2.-3.7. 1. dvojkolo Košice – Hornád Lehocký Polák, Majkut, Bakič
20.-21.8. 2. dvojkolo Topoľčany – Nitra Beňo Supák, Mészáros, Piterka
10.-11.9. 3. dvojkolo Piešťany – Váh Beňo Hupková, Hupka, Supák
 
Divízia
9.-10.7. 1. dvojkolo Bratislava – Dunaj Varchula Dermek
27.-28.8. 2. dvojkolo Púchov - Váh Varchula Bajzík
 
Juniori
16.4. 1. kolo Piešťany – Striebornica Zsilka Mészáros
10.7. 2. kolo Bratislava – Dunaj Zsilka Mészáros
 
Majstrovstvá SR
14.-15.5. M SR seniorov Poprad - Svit Sámela Polák, Balaďa, Majkut
15.-16.10. M SR juniorov a kadetov Čerenec /Piešťany – Váh Zsilka Beňo, Procházka, Mil. Žiak
    Pozn. menšie deti iba 1. deň Čerenec    

 

C. INÉ

DÁTUM PRETEK MIESTO GARANT ROZHODCOVIA
 
Pohárové preteky
9.4. Pohár Striebornica Striebornica Sámela Mészáros
1.10. Púchovský pstruh Púchov - Hoštiná Tešický Bajzík
29.10. Tureňský ostriež Tureň - Čierna voda Hatala Beňo
22.10. Pohár Čerenca Vrbové – Čerenec    
12.11. Ondavská rotačka Ondava    
 
Iné akcie
11.-14.8. Stretnutie prívlačiarov Z. Šírava    
13.-14.8. Pohár Z. Šírava    
24.-25.9. Berkley cup Lipt. Mara    

 

Vyhľadávanie

Kontakt

SRZ Rozhodcovia

Novinky

23.05.2019 19:00

Termínový kalendár 2019

Zverejnený termínový kalendár postupových súťaží pre rok 2019 s nasadením...
23.05.2019 18:57

RT 2019

Zverejnené výsledky RT 2019 po 1.a 2.kole
20.05.2019 16:37

LRU Feeder

Zverejnené výsledky 1.liga LRU feeder po 1.a 2.kole 2019
20.05.2019 16:35

LRU Plávaná

Zverejnené výsleky Liga mládeže LRU plávaná 2019
19.05.2019 18:43

LRU Feeder

Zverejnené výsledky 2. ligy LRU feeder po 1. a 2.kole 2019