Vitajte na stránke

2011 - Sekcia LRU - Mucha

13.03.2011 15:02

Termínový kalendár súťaži LRU - Mucha r. 2011

 

 

A. MEDZINÁRODNÉ

DÁTUM PRETEK MIESTO GARANT ÚČASŤ
28.-4.9. MS seniori Taliansko   Repre.A
30.5.-6.6. ME seniori Česká republika   Repre.B
28.-4.9. MS juniori Taliansko   Repre.A

 

B. CELOŠTÁTNE – POSTUPOVÉ

DÁTUM PRETEK MIESTO GARANT ROZHODCOVIA
 
I. liga
2.-3.7. Jar Martin - Turiec Brziak Janda, Mirjanský, Žatka
20.-21.8. Jeseň Kežmarok - Poprad Hromek Janda, Mirjanský, Balaďa
 
II. liga
11.-12.6. Jar Košice - Hornád Hromek Balaďa
20.-21.8. Jeseň S. Ľubovňa - Poprad Dauda Žatka
 
Divízia sk. A
2.-3.7. Jar K.N.Mesto – Kysuca Smetana Procházka, Hupková
20.-21.8. Jeseň B. Bystrica – Hron Smetana Procházka, Dermek

 

 

Divízia sk. B
2.-3.7. Jar Kežmarok – Poprad Timčák Varchola
20.-21.8. Jeseň Sabinov (Orlov) Balaďa Varchola
 
Majstrovstvá SR
4.-5.6. MSR juniori S.N.Ves - Hornád Brziak Balaďa, Varchola, Majkut
18.-19.6. MSR muži Podbrezová – Hron Smetana Polák, Bajzík, Kordoš
25.-26.6. Kvalifikácia Lipt. Mikuláš - Váh Smetana Janda, Kordoš

 

C. INÉ

DÁTUM PRETEK MIESTO GARANT ROZHODCA
16.-17.4. Kežmarská Zlatná Kežmarok- Rybník Zlatná Brziak Polák
14.5. Memoriál J. Krónera P.Bystrica – Rybník-Váh Toman Bajzík
21.5. Petrov Pohár Košice - Hornád Antal Legényi
22.5. Podvihorlat. jalec Humenné – Laborec Brziak Balaďa
10.7. Kysucká muška KNM – Kysuca 1. ročník Dauda Bajzík
9.7. Racionál Žilina – Rajčianka Dauda Mirjanský
6.8. Oravská muška D.Kubín – Orava Dauda Žatka
13.8. Liptovský lipeň L.Mikuláš – Váh Antal Janda
14.8. Ľubovnianska muška St.Ľubovňa – Poprad Brziak Šima
4.9. Martinská muška Martin – Turiec 1. ročník Toman Mirjanský
10.9. Banskobystrická muška B.Bystrica – Hron Toman Piterka
11.9. Podtatranský pstruh Svit – Poprad Antal Polák
24.9. Dubník Stará Turá Toman Demek
23.7. Podolínska 15-tka Poprad Timčák Balaďa
17.-18.9 Náhradný termín dlhodobé súťaže,kvalifikácia      

 

Vyhľadávanie

Kontakt

SRZ Rozhodcovia

Novinky

23.05.2019 19:00

Termínový kalendár 2019

Zverejnený termínový kalendár postupových súťaží pre rok 2019 s nasadením...
23.05.2019 18:57

RT 2019

Zverejnené výsledky RT 2019 po 1.a 2.kole
20.05.2019 16:37

LRU Feeder

Zverejnené výsledky 1.liga LRU feeder po 1.a 2.kole 2019
20.05.2019 16:35

LRU Plávaná

Zverejnené výsleky Liga mládeže LRU plávaná 2019
19.05.2019 18:43

LRU Feeder

Zverejnené výsledky 2. ligy LRU feeder po 1. a 2.kole 2019